End Of Year video voor Barco Cinema

Voor de nieuwe eindejaarsvideo van Barco Cinema duiken we 4 jaargetijden lang in de wereld van een jongetje dat helemaal opgaat in cinema.

/
CHALLENGE

Barco vroeg ons opnieuw om een warme eindejaarsvideo die wereldwijd medewerkers, partners en klanten bedankt. Een verhaal waarbij de liefde voor cinema van het scherm spat.

AANPAK

The gift of cinema

Hoe verbeelden we “the gift of cinema” aan een internationaal publiek? We doken in onze pennen en schreven een hartverwarmend verhaal over een jongen die een heel jaar lang bezig is met cinema, in zijn eigen speelse fantasiewereld.

Dankzij een stevige crew en een authentieke locatie speelden we dit klaar op één draaidag. Een greenkey-opstelling in de achtergond, maakte het mogelijk om in postproductie vloeiend de seizoenen te laten veranderen van lente naar zomer, herfst en winter.

De video bouwt op naar één moment: the gift of cinema. Een cadeau dat de jongen letterlijk meeneemt naar de wereld waar hij al zo lang van droomt. Daar word je toch meteen warm van?!

Great stuff. Well done. Exhibitors will love it

Vice President Sales Barco

Behind the scenes

Wil je graag meer weten over onze aanpak of over deze case?

Get in touch with Martijn.

CREDITS

Written, directed and edited by Het Peloton

  • Regisseur
    Helena Aernoudts
    Producer
    Karen Huysman
    Executive producer
    Martijn D'haene
  • DOP
    Corneel Beernaert
    Gaffer
    Dieter De Bock
    Art director
    Liesbeth Fauconnier
  • Assistent stagiairs
    Briek Vanden Wijngaerden
    Innocent Safari
    Montage en animatie
    Jari De Brabander
    Acteur
    Louis Vanden Berghe
  • Team Barco Cinema
    Wies Vanden Berghe
    Adam Cassels
    Carl Rijsbrack
    Thanks to
    Nathalie Bruneel